Bolzano bozen İftar Saati

İtalya - Bolzano bozen iftara ne kadar kaldı? 2026 diyanet iftar vakitleri

27 Temmuz 2026 Pazartesi
13 Safer 1448
Bolzano bozen İftar Saati
Bolzano bozen
Diyanet

إمساك


İMSAK

03:36

كونش


GÜNEŞ

05:42

اوگله


ÖĞLE

13:26

ايكندى


İKİNDİ

17:31

آقشام


AKŞAM

21:00

ياتسي


YATSI

22:45

Bolzano bozen İftar Vakitleri 2026, İtalya Bolzano bozen Diyanet İftar Vakti ne zaman?
Bolzano bozen için iftar vakti 21:00 geçedir. Akşam namazı, İftar saati, İftar Saatleri

Bolzano bozen Namaz Vakitleri

Diyanet Takvimine Göre İtalya - Bolzano bozen Namaz Vakitleri

 
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
26 Temmuz 2026 Pa
İmsak
03:36
Güneş
05:41
Öğle
13:26
İkindi
17:31
Akşam
21:01
Yatsı
22:45
27 Temmuz 2026 Pt
İmsak
03:36
Güneş
05:42
Öğle
13:26
İkindi
17:31
Akşam
21:00
Yatsı
22:45
28 Temmuz 2026 Sa
İmsak
03:37
Güneş
05:44
Öğle
13:26
İkindi
17:30
Akşam
20:59
Yatsı
22:44
29 Temmuz 2026 Ça
İmsak
03:37
Güneş
05:45
Öğle
13:26
İkindi
17:30
Akşam
20:58
Yatsı
22:43
30 Temmuz 2026 Pe
İmsak
03:38
Güneş
05:46
Öğle
13:26
İkindi
17:29
Akşam
20:56
Yatsı
22:43
31 Temmuz 2026 Cu
İmsak
03:40
Güneş
05:47
Öğle
13:26
İkindi
17:29
Akşam
20:55
Yatsı
22:43
01 Ağustos 2026 Ct
İmsak
03:42
Güneş
05:48
Öğle
13:26
İkindi
17:28
Akşam
20:54
Yatsı
22:41
02 Ağustos 2026 Pa
İmsak
03:45
Güneş
05:49
Öğle
13:26
İkindi
17:28
Akşam
20:53
Yatsı
22:38
03 Ağustos 2026 Pt
İmsak
03:47
Güneş
05:51
Öğle
13:26
İkindi
17:27
Akşam
20:51
Yatsı
22:36
04 Ağustos 2026 Sa
İmsak
03:49
Güneş
05:52
Öğle
13:26
İkindi
17:27
Akşam
20:50
Yatsı
22:34
05 Ağustos 2026 Ça
İmsak
03:51
Güneş
05:53
Öğle
13:26
İkindi
17:26
Akşam
20:48
Yatsı
22:32

Bolzano bozen İftar Saati

Diyanet, Bolzano bozen için imsak vakti 03:36 geçedir. Sahur vakti imsak ile birlikte biter.

Diyanet, Bolzano bozen için sabah vakti 03:36 geçedir. Sabah namazı 4 rekattir. 2 rekat sünnet, 2 rekat farzdır.

Diyanet, Bolzano bozen için gün doğum saati 05:42 geçedir. Güneş doğduktan sonra kerahat vakti başlar.

Diyanet, Bolzano bozen için öğle namazı vakti 13:26 geçe girmektedir. Bolzano bozen Cuma namazı saati öğle ezani ile girer.

Diyanet, Bolzano bozen için ikindi namazı vakti 17:31 geçe girmektedir. İkindi ezanı ne zaman okunuyor? Bolzano bozen ikindi saati.

Diyanet, Bolzano bozen için akşam namazı vakti 21:00 geçe girmektedir. Bolzano bozen iftar saati 21:00 geçedir.

Diyanet, Bolzano bozen için yatsı namazı vakti 22:45 geçe girmektedir. Yatsı namazından sonra vitir namazı kılır.

Bolzano bozen İftar Vakitleri 2026, İtalya Bolzano bozen Diyanet İftar Vakti ne zaman, Akşam namazı, İftar saati, İftar Saatleri