Castelfranco Veneto İftar Saati

İtalya - Castelfranco Veneto iftara ne kadar kaldı? 2026 diyanet iftar vakitleri

28 Temmuz 2026 Salı
14 Safer 1448
Castelfranco Veneto İftar Saati
Castelfranco Veneto
Diyanet

إمساك


İMSAK

03:38

كونش


GÜNEŞ

05:44

اوگله


ÖĞLE

13:24

ايكندى


İKİNDİ

17:27

آقشام


AKŞAM

20:54

ياتسي


YATSI

22:40

Castelfranco Veneto İftar Vakitleri 2026, İtalya Castelfranco Veneto Diyanet İftar Vakti ne zaman?
Castelfranco Veneto için iftar vakti 20:54 geçedir. Akşam namazı, İftar saati, İftar Saatleri

Castelfranco Veneto Namaz Vakitleri

İtalya - Castelfranco Veneto Temkinli Namaz vakitleri

 
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
27 Temmuz 2026 Pt
İmsak
03:15
Güneş
05:43
Öğle
13:30
İkindi
17:33
Akşam
20:55
Yatsı
23:01
28 Temmuz 2026 Sa
İmsak
03:17
Güneş
05:45
Öğle
13:30
İkindi
17:33
Akşam
20:53
Yatsı
22:59
29 Temmuz 2026 Ça
İmsak
03:19
Güneş
05:46
Öğle
13:30
İkindi
17:33
Akşam
20:52
Yatsı
22:57
30 Temmuz 2026 Pe
İmsak
03:22
Güneş
05:47
Öğle
13:30
İkindi
17:32
Akşam
20:51
Yatsı
22:55
31 Temmuz 2026 Cu
İmsak
03:24
Güneş
05:48
Öğle
13:29
İkindi
17:32
Akşam
20:50
Yatsı
22:53
01 Ağustos 2026 Ct
İmsak
03:26
Güneş
05:49
Öğle
13:29
İkindi
17:31
Akşam
20:48
Yatsı
22:50
02 Ağustos 2026 Pa
İmsak
03:28
Güneş
05:50
Öğle
13:29
İkindi
17:31
Akşam
20:47
Yatsı
22:48
03 Ağustos 2026 Pt
İmsak
03:31
Güneş
05:51
Öğle
13:29
İkindi
17:30
Akşam
20:46
Yatsı
22:46
04 Ağustos 2026 Sa
İmsak
03:33
Güneş
05:53
Öğle
13:29
İkindi
17:29
Akşam
20:45
Yatsı
22:44
05 Ağustos 2026 Ça
İmsak
03:35
Güneş
05:54
Öğle
13:29
İkindi
17:29
Akşam
20:43
Yatsı
22:42
06 Ağustos 2026 Pe
İmsak
03:37
Güneş
05:55
Öğle
13:29
İkindi
17:28
Akşam
20:42
Yatsı
22:40
07 Ağustos 2026 Cu
İmsak
03:39
Güneş
05:56
Öğle
13:29
İkindi
17:28
Akşam
20:40
Yatsı
22:38

Castelfranco Veneto Namaz Vakitleri

Diyanet Takvimine Göre İtalya - Castelfranco Veneto Namaz Vakitleri

 
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
27 Temmuz 2026 Pt
İmsak
03:36
Güneş
05:43
Öğle
13:24
İkindi
17:27
Akşam
20:55
Yatsı
22:42
28 Temmuz 2026 Sa
İmsak
03:38
Güneş
05:44
Öğle
13:24
İkindi
17:27
Akşam
20:54
Yatsı
22:40
29 Temmuz 2026 Ça
İmsak
03:40
Güneş
05:45
Öğle
13:24
İkindi
17:26
Akşam
20:53
Yatsı
22:38
30 Temmuz 2026 Pe
İmsak
03:42
Güneş
05:46
Öğle
13:24
İkindi
17:26
Akşam
20:52
Yatsı
22:37
31 Temmuz 2026 Cu
İmsak
03:44
Güneş
05:47
Öğle
13:24
İkindi
17:25
Akşam
20:50
Yatsı
22:35
01 Ağustos 2026 Ct
İmsak
03:47
Güneş
05:48
Öğle
13:24
İkindi
17:25
Akşam
20:49
Yatsı
22:33
02 Ağustos 2026 Pa
İmsak
03:49
Güneş
05:49
Öğle
13:24
İkindi
17:24
Akşam
20:48
Yatsı
22:31
03 Ağustos 2026 Pt
İmsak
03:51
Güneş
05:51
Öğle
13:24
İkindi
17:24
Akşam
20:46
Yatsı
22:29
04 Ağustos 2026 Sa
İmsak
03:53
Güneş
05:52
Öğle
13:23
İkindi
17:23
Akşam
20:45
Yatsı
22:27
05 Ağustos 2026 Ça
İmsak
03:55
Güneş
05:53
Öğle
13:23
İkindi
17:23
Akşam
20:44
Yatsı
22:25
06 Ağustos 2026 Pe
İmsak
03:57
Güneş
05:54
Öğle
13:23
İkindi
17:22
Akşam
20:42
Yatsı
22:22
07 Ağustos 2026 Cu
İmsak
03:59
Güneş
05:55
Öğle
13:23
İkindi
17:21
Akşam
20:41
Yatsı
22:20

Castelfranco Veneto İftar Saati

Diyanet, Castelfranco Veneto için imsak vakti 03:38 geçedir. Sahur vakti imsak ile birlikte biter.

Diyanet, Castelfranco Veneto için sabah vakti 03:38 geçedir. Sabah namazı 4 rekattir. 2 rekat sünnet, 2 rekat farzdır.

Diyanet, Castelfranco Veneto için gün doğum saati 05:44 geçedir. Güneş doğduktan sonra kerahat vakti başlar.

Diyanet, Castelfranco Veneto için işrak 06:38 geçe girmektedir. Kuşuk namaz ve duha namazı işrak vakti ile girer. Castelfranco Veneto Bayram namazı vakti işrak vakti ile girer.

Diyanet, Castelfranco Veneto için öğle namazı vakti 13:24 geçe girmektedir. Castelfranco Veneto Cuma namazı saati öğle ezani ile girer.

Diyanet, Castelfranco Veneto için ikindi namazı vakti 17:27 geçe girmektedir. İkindi ezanı ne zaman okunuyor? Castelfranco Veneto ikindi saati.

Diyanet, Castelfranco Veneto için akşam namazı vakti 20:54 geçe girmektedir. Castelfranco Veneto iftar saati 20:54 geçedir.

Diyanet, Castelfranco Veneto için yatsı namazı vakti 22:40 geçe girmektedir. Yatsı namazından sonra vitir namazı kılır.

Diyanet, Castelfranco Veneto için kıble saati 11:19 geçedir. Kıble yönünü tespit için saat 11:19 geçe güneş yönüne dönmeniz yeterlidir.

Castelfranco Veneto İftar Vakitleri 2026, İtalya Castelfranco Veneto Diyanet İftar Vakti ne zaman, Akşam namazı, İftar saati, İftar Saatleri