Erenköy (Kokkina) İftar Saati

Kuzey Kıbrıs - Erenköy (Kokkina) iftara ne kadar kaldı? 2026 diyanet iftar vakitleri

28 Temmuz 2026 Salı
14 Safer 1448
Erenköy (Kokkina) İftar Saati
Erenköy (Kokkina)
Temkinli

إمساك


İMSAK

03:59

كونش


GÜNEŞ

05:49

اوگله


ÖĞLE

13:06

ايكندى


İKİNDİ

16:53

آقشام


AKŞAM

20:04

ياتسي


YATSI

21:39

Erenköy (Kokkina) İftar Vakitleri 2026, Kuzey Kıbrıs Erenköy (Kokkina) Diyanet İftar Vakti ne zaman?
Erenköy (Kokkina) için iftar vakti 20:04 geçedir. Akşam namazı, İftar saati, İftar Saatleri

Erenköy (Kokkina) Namaz Vakitleri

Kuzey Kıbrıs - Erenköy (Kokkina) Temkinli Namaz vakitleri

 
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
27 Temmuz 2026 Pt
İmsak
03:58
Güneş
05:48
Öğle
13:06
İkindi
16:53
Akşam
20:05
Yatsı
21:40
28 Temmuz 2026 Sa
İmsak
03:59
Güneş
05:49
Öğle
13:06
İkindi
16:53
Akşam
20:04
Yatsı
21:39
29 Temmuz 2026 Ça
İmsak
04:01
Güneş
05:49
Öğle
13:06
İkindi
16:53
Akşam
20:03
Yatsı
21:38
30 Temmuz 2026 Pe
İmsak
04:02
Güneş
05:50
Öğle
13:06
İkindi
16:52
Akşam
20:02
Yatsı
21:37
31 Temmuz 2026 Cu
İmsak
04:03
Güneş
05:51
Öğle
13:06
İkindi
16:52
Akşam
20:02
Yatsı
21:36
01 Ağustos 2026 Ct
İmsak
04:04
Güneş
05:52
Öğle
13:06
İkindi
16:52
Akşam
20:01
Yatsı
21:34
02 Ağustos 2026 Pa
İmsak
04:05
Güneş
05:52
Öğle
13:06
İkindi
16:52
Akşam
20:00
Yatsı
21:33
03 Ağustos 2026 Pt
İmsak
04:06
Güneş
05:53
Öğle
13:06
İkindi
16:52
Akşam
19:59
Yatsı
21:32
04 Ağustos 2026 Sa
İmsak
04:07
Güneş
05:54
Öğle
13:06
İkindi
16:51
Akşam
19:58
Yatsı
21:31
05 Ağustos 2026 Ça
İmsak
04:09
Güneş
05:55
Öğle
13:06
İkindi
16:51
Akşam
19:57
Yatsı
21:29
06 Ağustos 2026 Pe
İmsak
04:10
Güneş
05:55
Öğle
13:06
İkindi
16:51
Akşam
19:56
Yatsı
21:28

Erenköy (Kokkina) İftar Saati

Temkinli, Erenköy (Kokkina) için imsak vakti 03:59 geçedir. Sahur vakti imsak ile birlikte biter.

Temkinli, Erenköy (Kokkina) için sabah vakti 04:19 geçedir. Sabah namazı 4 rekattir. 2 rekat sünnet, 2 rekat farzdır.

Temkinli, Erenköy (Kokkina) için gün doğum saati 05:49 geçedir. Güneş doğduktan sonra kerahat vakti başlar.

Temkinli, Erenköy (Kokkina) için işrak 06:36 geçe girmektedir. Kuşuk namaz ve duha namazı işrak vakti ile girer. Erenköy (Kokkina) Bayram namazı vakti işrak vakti ile girer.

Temkinli, Erenköy (Kokkina) için öğle namazı vakti 13:06 geçe girmektedir. Erenköy (Kokkina) Cuma namazı saati öğle ezani ile girer.

Temkinli, Erenköy (Kokkina) için ikindi namazı vakti 16:53 geçe girmektedir. İkindi ezanı ne zaman okunuyor? Erenköy (Kokkina) ikindi saati.

Temkinli, Erenköy (Kokkina) için akşam namazı vakti 20:04 geçe girmektedir. Erenköy (Kokkina) iftar saati 20:04 geçedir.

Temkinli, Erenköy (Kokkina) için yatsı namazı vakti 21:39 geçe girmektedir. Yatsı namazından sonra vitir namazı kılır.

Temkinli, Erenköy (Kokkina) için kıble saati 12:23 geçedir. Kıble yönünü tespit için saat 12:23 geçe güneş yönüne dönmeniz yeterlidir.

Erenköy (Kokkina) İftar Vakitleri 2026, Kuzey Kıbrıs Erenköy (Kokkina) Diyanet İftar Vakti ne zaman, Akşam namazı, İftar saati, İftar Saatleri