Ohër (Ohrid) İftar Saati

Makedonya - Ohër (Ohrid) iftara ne kadar kaldı? 2026 diyanet iftar vakitleri

30 Haziran 2026 Salı
15 Muharrem 1448
Ohër (Ohrid) İftar Saati
Ohër (Ohrid)
Diyanet

إمساك


İMSAK

03:00

كونش


GÜNEŞ

05:00

اوگله


ÖĞLE

12:45

ايكندى


İKİNDİ

16:45

آقشام


AKŞAM

20:20

ياتسي


YATSI

22:11

Ohër (Ohrid) İftar Vakitleri 2026, Makedonya Ohër (Ohrid) Diyanet İftar Vakti ne zaman?
Ohër (Ohrid) için iftar vakti 20:20 geçedir. Akşam namazı, İftar saati, İftar Saatleri

Ohër (Ohrid) Namaz Vakitleri

Makedonya - Ohër (Ohrid) Temkinli Namaz vakitleri

 
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
30 Haziran 2026 Sa
İmsak
02:40
Güneş
05:02
Öğle
12:50
İkindi
16:51
Akşam
20:20
Yatsı
22:21
01 Temmuz 2026 Ça
İmsak
02:41
Güneş
05:02
Öğle
12:50
İkindi
16:51
Akşam
20:20
Yatsı
22:21
02 Temmuz 2026 Pe
İmsak
02:42
Güneş
05:03
Öğle
12:51
İkindi
16:51
Akşam
20:20
Yatsı
22:20
03 Temmuz 2026 Cu
İmsak
02:43
Güneş
05:03
Öğle
12:51
İkindi
16:51
Akşam
20:19
Yatsı
22:20
04 Temmuz 2026 Ct
İmsak
02:44
Güneş
05:04
Öğle
12:51
İkindi
16:52
Akşam
20:19
Yatsı
22:19
05 Temmuz 2026 Pa
İmsak
02:45
Güneş
05:05
Öğle
12:51
İkindi
16:52
Akşam
20:19
Yatsı
22:19
06 Temmuz 2026 Pt
İmsak
02:46
Güneş
05:05
Öğle
12:51
İkindi
16:52
Akşam
20:19
Yatsı
22:18
07 Temmuz 2026 Sa
İmsak
02:47
Güneş
05:06
Öğle
12:51
İkindi
16:52
Akşam
20:18
Yatsı
22:17
08 Temmuz 2026 Ça
İmsak
02:48
Güneş
05:06
Öğle
12:52
İkindi
16:52
Akşam
20:18
Yatsı
22:17
09 Temmuz 2026 Pe
İmsak
02:49
Güneş
05:07
Öğle
12:52
İkindi
16:52
Akşam
20:18
Yatsı
22:16

Ohër (Ohrid) Namaz Vakitleri

Diyanet Takvimine Göre Makedonya - Ohër (Ohrid) Namaz Vakitleri

 
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
30 Haziran 2026 Sa
İmsak
03:00
Güneş
05:00
Öğle
12:45
İkindi
16:45
Akşam
20:20
Yatsı
22:11
01 Temmuz 2026 Ça
İmsak
03:01
Güneş
05:01
Öğle
12:46
İkindi
16:45
Akşam
20:20
Yatsı
22:11
02 Temmuz 2026 Pe
İmsak
03:01
Güneş
05:01
Öğle
12:46
İkindi
16:46
Akşam
20:20
Yatsı
22:11
03 Temmuz 2026 Cu
İmsak
03:02
Güneş
05:02
Öğle
12:46
İkindi
16:46
Akşam
20:20
Yatsı
22:10
04 Temmuz 2026 Ct
İmsak
03:03
Güneş
05:02
Öğle
12:46
İkindi
16:46
Akşam
20:20
Yatsı
22:10
05 Temmuz 2026 Pa
İmsak
03:04
Güneş
05:03
Öğle
12:46
İkindi
16:46
Akşam
20:20
Yatsı
22:09
06 Temmuz 2026 Pt
İmsak
03:05
Güneş
05:04
Öğle
12:46
İkindi
16:46
Akşam
20:19
Yatsı
22:09
07 Temmuz 2026 Sa
İmsak
03:06
Güneş
05:04
Öğle
12:47
İkindi
16:46
Akşam
20:19
Yatsı
22:08
08 Temmuz 2026 Ça
İmsak
03:07
Güneş
05:05
Öğle
12:47
İkindi
16:46
Akşam
20:19
Yatsı
22:07
09 Temmuz 2026 Pe
İmsak
03:08
Güneş
05:06
Öğle
12:47
İkindi
16:46
Akşam
20:18
Yatsı
22:07

Ohër (Ohrid) İftar Saati

Diyanet, Ohër (Ohrid) için imsak vakti 03:00 geçedir. Sahur vakti imsak ile birlikte biter.

Diyanet, Ohër (Ohrid) için sabah vakti 03:00 geçedir. Sabah namazı 4 rekattir. 2 rekat sünnet, 2 rekat farzdır.

Diyanet, Ohër (Ohrid) için gün doğum saati 05:00 geçedir. Güneş doğduktan sonra kerahat vakti başlar.

Diyanet, Ohër (Ohrid) için işrak 05:52 geçe girmektedir. Kuşuk namaz ve duha namazı işrak vakti ile girer. Ohër (Ohrid) Bayram namazı vakti işrak vakti ile girer.

Diyanet, Ohër (Ohrid) için öğle namazı vakti 12:45 geçe girmektedir. Ohër (Ohrid) Cuma namazı saati öğle ezani ile girer.

Diyanet, Ohër (Ohrid) için ikindi namazı vakti 16:45 geçe girmektedir. İkindi ezanı ne zaman okunuyor? Ohër (Ohrid) ikindi saati.

Diyanet, Ohër (Ohrid) için akşam namazı vakti 20:20 geçe girmektedir. Ohër (Ohrid) iftar saati 20:20 geçedir.

Diyanet, Ohër (Ohrid) için yatsı namazı vakti 22:11 geçe girmektedir. Yatsı namazından sonra vitir namazı kılır.

Diyanet, Ohër (Ohrid) için kıble saati 11:30 geçedir. Kıble yönünü tespit için saat 11:30 geçe güneş yönüne dönmeniz yeterlidir.

Ohër (Ohrid) İftar Vakitleri 2026, Makedonya Ohër (Ohrid) Diyanet İftar Vakti ne zaman, Akşam namazı, İftar saati, İftar Saatleri