Hocend (Khujand) İftar Saati
Tacikistan - Hocend (Khujand) iftara ne kadar kaldı? 2026 diyanet iftar vakitleri
23 Ekim 2026 Cuma
12 Cemâziyelevvel 1448
Hocend (Khujand) İftar Saati
Hocend (Khujand)
Diyanet
إمساك
İMSAK
06:10
كونش
GÜNEŞ
07:34
اوگله
ÖĞLE
13:11
ايكندى
İKİNDİ
16:09
آقشام
AKŞAM
18:38
ياتسي
YATSI
19:57
Hocend (Khujand) İftar Vakitleri 2026, Tacikistan Hocend (Khujand) Diyanet İftar Vakti ne zaman?
Hocend (Khujand) için iftar vakti 18:38 geçedir. Akşam namazı, İftar saati, İftar Saatleri
Hocend (Khujand) Namaz Vakitleri
Tacikistan - Hocend (Khujand) Temkinli Namaz vakitleri
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
23 Ekim 2026 Cu
İmsak
04:55 Güneş
06:34 Öğle
12:15 İkindi
15:14 Akşam
17:38 Yatsı
19:06 24 Ekim 2026 Ct
İmsak
04:56 Güneş
06:36 Öğle
12:15 İkindi
15:13 Akşam
17:36 Yatsı
19:04 25 Ekim 2026 Pa
İmsak
04:57 Güneş
06:37 Öğle
12:15 İkindi
15:12 Akşam
17:35 Yatsı
19:03 26 Ekim 2026 Pt
İmsak
04:58 Güneş
06:38 Öğle
12:15 İkindi
15:11 Akşam
17:33 Yatsı
19:02 27 Ekim 2026 Sa
İmsak
04:59 Güneş
06:39 Öğle
12:15 İkindi
15:10 Akşam
17:32 Yatsı
19:01 28 Ekim 2026 Ça
İmsak
05:00 Güneş
06:40 Öğle
12:15 İkindi
15:09 Akşam
17:31 Yatsı
19:00 29 Ekim 2026 Pe
İmsak
05:01 Güneş
06:41 Öğle
12:15 İkindi
15:08 Akşam
17:30 Yatsı
18:58 30 Ekim 2026 Cu
İmsak
05:02 Güneş
06:42 Öğle
12:15 İkindi
15:07 Akşam
17:28 Yatsı
18:57 31 Ekim 2026 Ct
İmsak
05:03 Güneş
06:44 Öğle
12:15 İkindi
15:06 Akşam
17:27 Yatsı
18:56 01 Kasım 2026 Pa
İmsak
05:04 Güneş
06:45 Öğle
12:15 İkindi
15:05 Akşam
17:26 Yatsı
18:55 02 Kasım 2026 Pt
İmsak
05:05 Güneş
06:46 Öğle
12:15 İkindi
15:04 Akşam
17:25 Yatsı
18:54 Hocend (Khujand) Namaz Vakitleri
Diyanet Takvimine Göre Tacikistan - Hocend (Khujand) Namaz Vakitleri
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
23 Ekim 2026 Cu
İmsak
06:10 Güneş
07:34 Öğle
13:11 İkindi
16:09 Akşam
18:38 Yatsı
19:57 24 Ekim 2026 Ct
İmsak
06:11 Güneş
07:35 Öğle
13:11 İkindi
16:08 Akşam
18:37 Yatsı
19:56 25 Ekim 2026 Pa
İmsak
06:12 Güneş
07:36 Öğle
13:11 İkindi
16:07 Akşam
18:36 Yatsı
19:54 26 Ekim 2026 Pt
İmsak
06:13 Güneş
07:37 Öğle
13:11 İkindi
16:06 Akşam
18:34 Yatsı
19:53 27 Ekim 2026 Sa
İmsak
06:14 Güneş
07:38 Öğle
13:10 İkindi
16:05 Akşam
18:33 Yatsı
19:52 28 Ekim 2026 Ça
İmsak
06:15 Güneş
07:39 Öğle
13:10 İkindi
16:04 Akşam
18:32 Yatsı
19:51 29 Ekim 2026 Pe
İmsak
06:16 Güneş
07:40 Öğle
13:10 İkindi
16:03 Akşam
18:30 Yatsı
19:50 30 Ekim 2026 Cu
İmsak
06:17 Güneş
07:41 Öğle
13:10 İkindi
16:02 Akşam
18:29 Yatsı
19:48 31 Ekim 2026 Ct
İmsak
06:18 Güneş
07:43 Öğle
13:10 İkindi
16:01 Akşam
18:28 Yatsı
19:47 01 Kasım 2026 Pa
İmsak
06:19 Güneş
07:44 Öğle
13:10 İkindi
16:00 Akşam
18:27 Yatsı
19:46 02 Kasım 2026 Pt
İmsak
06:20 Güneş
07:45 Öğle
13:10 İkindi
15:59 Akşam
18:25 Yatsı
19:45 Hocend (Khujand) İftar Saati
Hocend (Khujand) İftar Vakitleri 2026, Tacikistan Hocend (Khujand) Diyanet İftar Vakti ne zaman, Akşam namazı, İftar saati, İftar Saatleri